Březen 2018

Good vibez 0.1

30. března 2018 v 17:32 | Mooňalka Houbii 🍄
Co to bude dnes? Trocha psytrance, psychedelic a progressive psytrance, ethno, psychill a všechny tyhlety záležitosti. Tak nahoď good vibez a zaposlouchej se do mého výběru ;)

Když se nedaří ...

30. března 2018 v 17:10 | Mooňalka Houbii 🍄
Je běžné, že se něco nedaří, je potřeba to vnímat jako součást života, ale pro člověka s HPO (hraniční porucha osobnosti) jsou nezdary přeci jen něčím "víc", než pro běžného, zdravého člověka.

Kdo tedy vlastně jsem?

2. března 2018 v 19:41 | Mooňalka Houbii 🍄
ŽENA: dvacet čtyři let

SNOUBENKA: mého milého, se kterým jsem již šest let a nelituji toho, je obrovská součást mého život a moc mi pomohl a pomáhá

UMĚLKYNĚ: snad to není příliš silné slovo, hraji na handpan, fotím, vyrábím šperky, upravuji si oblečení, věnuji se poi a nyní nově jsem začala tvořit ze dřeva...

HRANIČÁŘKA/hraniční porucha osobnosti/HPO: s největší pravděpodobností trpím právě touto poruchou, jistá si budu až po kompletních testech. Tento blog jsem se rozhodla psát také proto, abych trochu osvítila a otevřela lidem tuto problematiku. S hraničářem není jednoduché žit, chce to velkou trpělivost, podporu a proniknutí do této nemoci. To jen tak na úvod a zmínku...

RŮŽOVÁ: ach ano, poslední dobou jsem velice posedlá růžovou - růžové psací potřeby, růžové deníky a sešity do školy, růžové smoothie, růžový telefon, růžové obočí, ... a v dalších měsících plánuji růžové vlasy. Jistá závislost je vidět i na designu tohoto blogu.

MODIFIKOVANÁ: mám tattoo sleeve na jedné ruce a druhou v progressu, pak mám jedno menší zezadu na krku a citát na lopatce. Co mám vytetované prozrazovat nebudu. Dále mám dva piercingy v obličeji, klasické dírky v uších, kde nosím normální náušnice a v jednom uchu ještě druhou, kterou nyní roztahuji, momentálně krásných 5 mm.

BYLINKÁŘKA: pod tím si můžete představit cokoliv, ovšem mám již od svých -nácti rozsáhlé znalosti o bylinách, je to můj zanedbávaný koníček. Míchám čajové směsy, vyrábím masti a zajímám se o vaporizaci.

ZÁVISLÁ: na svíčkách, svých Buchtičkách (tři potkani, dvě morčata a zakrslý králíček), indickém jídle, parfému Roses de Chloé, krajkovém oblečení, bohémském a netradičním oblečení, růžovém obočí, svým způsobem i na škole - baví mě, ovšem pro mě jako hraničářku je velmi těžké cokoliv dokončit.

Zbytek doplním, toto je článek pro zkoušku nastavení.
Děkuji za pozornost ;)